Ethereum zagląda w 25-procentowy spadek w marcu, ale byki ETH mają swoje srebrne wyjście

przez root

Miesiąc marzec był dla rynku kryptowalut sporym wyzwaniem. Ethereum, jeden z najbardziej popularnych i najbardziej aktywnych środowisk kryptowalutowych, nie udało się zapobiec spadkowi. Ale czy wszyscy inwestorzy ETH powinni tracić nadzieję?

Według analityków rynkowych, Ethereum może doświadczyć 25-procentowego spadku w marcu. Według Crypto Fear & Greed Index, który monitoruje nastroje rynkowe, rynek kryptowalut jest obecnie w stanie strachu. Wskazuje również, że sytuacja ta może się pogorszyć przez następne kilka dni.

„Oczekuję, że w marcu cena ETH może spaść nawet o 25%, jeśli nie dojdzie do zmiany trendu. Wskaźnik Crypto Fear & Greed wskazuje, że obecny stan paniki na rynku kryptowalut może jeszcze się pogorszyć, co może mieć dalszy wpływ na rynek Ethereum” – mówi analityk rynkowy, Joe DiPasquale.

Chociaż wskaźnik strachu i żądzy wskazuje na niepokojące perspektywy dla Ethereum, to nie wszystko jest stracone. Niektórzy eksperci twierdzą, że pomimo obecnego stanu rynku, ETH ma szanse na poprawę w niedalekiej przyszłości.

„Jeśli wskaźnik strachu i żądzy wskazuje na spadek, to znaczy, że rynek Ethereum jest w stanie paniki, co oznacza, że jest to dobry czas, aby wejść na rynek” – mówi analitykka rynkowa, Rachel Godwin.

Godwin twierdzi, że teraz jest dobry czas, aby zainwestować w Ethereum, ponieważ jest to dobry czas na nabycie i przechowywanie kryptowalut. Wielu inwestorów jest skłonnych do inwestowania na rynku Ethereum, ponieważ jest on uważany za jeden z najbardziej stabilnych i bezpiecznych rynków kryptowalut na świecie.

Inną dobrą wiadomością dla byków ETH jest to, że Ethereum ma teraz silne wsparcie techniczne, co oznacza, że kurs ETH może mieć długoterminowy wzrost.

„Technicznie rzecz biorąc, Ethereum ma teraz silne wsparcie, które może uchronić je przed dalszym spadkiem. To może oznaczać, że to dobry czas, aby wejść na rynek i kupić Ethereum, ponieważ może ono doświadczyć długoterminowego wzrostu” – mówi analityk rynkowy, Michael Van de Poppe.

W związku z powyższym, wielu inwestorów ETH może odczuwać niepokój, ponieważ Ethereum może doświadczyć 25-procentowego spadku w marcu. Jednak istnieje również srebrne wyjście w postaci silnego wsparcia technicznego, które może chronić cenę ETH przed dalszym spadkiem. Dlatego też, mimo że sytuacja na rynku kryptowalut może być niepokojąca, byki ETH mogą mieć szansę na długoterminowy sukces.

Redakcja poleca dla Ciebie także:

Dodaj komentarz

Zrzut-ekranu-2022-10-24-o-00.24.47-removebg-preview

MENU

OBSERWUJ NAS

KONTAKT & WSPÓŁPRACA

[email protected]

2022 Copyright © InWeb3.pl | Wszystkie Prawa zastrzeżone