Coinbase Przestaje Akceptować Płatności Przez Silvergate Bank

przez root

Coinbase, jeden z największych giełd kryptowalut na świecie, ogłosił, że zaprzestaje akceptowania płatności w banku Silvergate Exchange Network. Decyzja ta wpłynie na wszystkich użytkowników Coinbase, którzy do tej pory korzystali z banku Silvergate.

Giełda kryptowalut poinformowała swoich użytkowników o decyzji, wskazując, że od dnia 1 marca 2020 r. nie będzie akceptować żadnych płatności za pośrednictwem banku Silvergate.

Ruch ten został wykonany w celu poprawy bezpieczeństwa i jakości usług oferowanych przez Coinbase. Według giełdy Coinbase, decyzja ta jest podyktowana koniecznością lepszego zabezpieczenia danych użytkowników.

Adam White, wiceprezes ds. biznesu Coinbase, powiedział:
„Ochrona danych naszych klientów to priorytet dla Coinbase. Wiele wysiłku wkładamy w zapewnienie, że nasze usługi zawsze zachowują wysoki poziom bezpieczeństwa i jakości. Dlatego postanowiliśmy zatrzymać akceptowanie płatności za pośrednictwem Silvergate Bank.”

Giełda poinformowała również, że użytkownicy, którzy do tej pory korzystali z Silvergate Bank, powinni teraz skorzystać z innych metod płatności, takich jak przelewy bankowe, karty kredytowe lub debetowe lub systemy płatności cyfrowych.

Coinbase zapewnił również, że wszystkie istniejące płatności, które zostały dokonane przez bank Silvergate, pozostaną aktywne do czasu ich wygaśnięcia.

Decyzja Coinbase ma na celu zapewnienie, że wszystkie transakcje dokonywane na giełdzie są bezpieczne. Ponadto, giełda zapewnia, że dba o informacje osobiste i finansowe swoich użytkowników.

„Chcemy, aby wszyscy nasi użytkownicy mieli pewność, że poświęcamy odpowiednią uwagę i staranność przy przetwarzaniu ich danych osobowych i finansowych” – powiedział Adam White.

Decyzja Coinbase jest częścią szerszej strategii giełdy, która ma na celu zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości usług.

Redakcja poleca dla Ciebie także:

Dodaj komentarz

Zrzut-ekranu-2022-10-24-o-00.24.47-removebg-preview

MENU

OBSERWUJ NAS

KONTAKT & WSPÓŁPRACA

[email protected]

2022 Copyright © InWeb3.pl | Wszystkie Prawa zastrzeżone