J.P. Morgan i Apollo planują wejść na główne sieci przedsiębiorstw

przez root

J.P. Morgan oraz Apollo Global Management ujawnili swoje plany na przyszłość, dotyczące zamiaru wejścia w świat głównych sieci przedsiębiorstw, znanego jako Enterprise Mainnet. Szefowie firm podzielili się tą informacją podczas konferencji Ethereal Summit, która odbyła się na początku maja.

Enterprise Mainnet jako przyszłość?

Według źródeł z Apollo Global Management, istnieje rosnące zainteresowanie takimi sieciami. „Obserwujemy signifikujące zrozumienie i akceptację dla tego typu rozwiązań w naszej firmie” – powiedział John Wagner, CTO Apollo.

„Dla nas Enterprise Mainnet to nie tylko technologia, ale przede wszystkim szansa na dalsze rozwiązania skomplikowanych operacji biznesowych. Wierzymy, że ci, którzy na to postawią, będą w przyszłości mieli konkurencyjną przewagę.” – skomentował John Wagner dla Cointelegraph.

Swoją opinię na ten temat podzielił również szef J.P. Morgan. Zaznaczył on, że technologia Blockchain oznacza dla nich szereg możliwości, z których wiele jeszcze nie zostało zbadanych.

„Rozważmy możliwość innowacyjnej i bezpiecznej wymiany informacji między firmami, dostarczanie szybkich i skutecznych rozwiązań dla klientów, a nawet stworzenie całkowicie nowych modeli biznesowych. To jest dla nas przyszłość, w której chcemy brać udział.” – powiedział szef J.P. Morgan dla Cointelegraph.

Ostatnie lata przyniosły wiele zmian w podejściu do technologii Blockchain. Rosnące zainteresowanie tą technologią wynika przede wszystkim z rosnącego zrozumienia jej możliwości. Dlatego też, jest duża szansa, że będziemy obserwować dalsze wejście dużych graczy w to pole w najbliższych latach.

Redakcja poleca dla Ciebie także:

Dodaj komentarz

Zrzut-ekranu-2022-10-24-o-00.24.47-removebg-preview

MENU

OBSERWUJ NAS

KONTAKT & WSPÓŁPRACA

[email protected]

2022 Copyright © InWeb3.pl | Wszystkie Prawa zastrzeżone