Changpeng Zhao z Binance rzuca rękawice systemom finansowym, twierdzi Arthur Hayes

Znanemu na rynku kryptowalut jako CZ, Changpeng Zhao – CEO giełdy kryptowalut Binance, udało się zwrócić uwagę na siebie nie tylko jako na przedsiębiorcę, ale także jako na osobę, która rzuca wyzwanie tradycyjnemu systemowi finansowemu. Arthur Hayes, współzałożyciel BitMEX – jednej z największych na świecie platform handlu kryptowalutami na kontraktach futures, podzielił się swoimi przemyśleniami na ten temat.

Hayes podziwia podejście Zhao

„Lubię podejście CZ, bardzo lubię Binance”, mówi Hayes w wywiadzie dla Cointelegraph. Tego typu akceptacja z ust jednego z najbardziej wpływowych graczy na rynku kryptowalut to coś, czego nie można lekceważyć. Hayes chwalił także sposób, w jaki Zhao prowadzi swoją firmę i zauważył jej potencjał do wyzwań dla tradycyjnej finansjery.

Skuteczne wyzwania dla systemów finansowych

„CZ i Binance to klasa sama dla siebie. Są najważniejszym graczem na rynku i niewątpliwie rzucają wyzwanie tradycyjnemu systemowi finansowemu”, stwierdził Hayes. Zauważył, że Binance, będąc giełdą kryptowalut, odnosi sukcesy, oferując produkty, które konkuruje z tradycyjnym systemem bankowym, takie jak kredyty, depozyty i usługi inwestycyjne.

Uderzenie w tradycyjny system

przez root

„CZ konsekwentnie tworzy eksystem, będący w coraz większej mierze niezależnym od tradycyjnego systemu finansowego”, stwierdził Hayes. Dodaje, że to podejście zasługuje na szacunek, szczególnie w obliczu coraz bardziej napiętej sytuacji między rynkami finansowymi i przestrzenią kryptowalut. Tego typu zmiany mogą przekształcić nasz sposób zarządzania naszymi finansami – i to jest coś, co Changpeng Zhao ma na celu.

Redakcja poleca dla Ciebie także:

Dodaj komentarz

Zrzut-ekranu-2022-10-24-o-00.24.47-removebg-preview

MENU

OBSERWUJ NAS

KONTAKT & WSPÓŁPRACA

[email protected]

2022 Copyright © InWeb3.pl | Wszystkie Prawa zastrzeżone