Fireblocks wprowadza system handlowy dla złagodzenia ryzyka na centralizowanych giełdach

przez root

Nowojorska firma Fireblocks wprowadziła system handlowy opracowany, aby minimalizować ryzyko związane z użytkowaniem centralizowanych giełd kryptowalut. Nowy system jest częścią większego ekosystemu usług firmy zarządzającej aktywami cyfrowymi.

Wieloaspektowy system handlu

System handlu Fireblocks nie jest jednym, specyficznym narzędziem. Zamiast tego obejmuje różne aspekty, takie jak transmitowanie danych o rynku i egzekwowanie zleceń w czasie rzeczywistym. Ponieważ Fireblocks nie jest giełdą, zamiast tego pomaga innym firmom w przeprowadzaniu transakcji na wielu giełdach za pomocą jednego interfejsu. Ciepłejak i jego zespół stworzyli to narzędzie jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku.

„Rzeczywiście otrzymaliśmy wiele zapytań od klientów, którzy chcieli mieć więcej kontroli nad miejscem, w którym są przetrzymywane ich środki. Chcieli zarządzać ryzykiem w bardziej aktywny sposób. „ mówi Michael Shaulov, dyrektor generalny Fireblocks, cytowany przez Cointelegraph.

Mniejsze ryzyko na giełdach

Według danych Fireblocks, około 70% funduszy kryptowalutowych zostaje utraconych na skutek błędów związanych z giełdami centralizowanymi. Zmniejszenie tego ryzyka jest głównym celem nowego systemu.

„Ogólnie rzecz biorąc, nadal jest wiele ryzyka związanego z handlem i przechowywaniem aktywów na giełdach centralizowanych”, mówi Shaulov.

Szeroki zakres wspieranych giełd

Oprócz zabezpieczania transakcji, nowy system Fireblocks pozwala klientom prowadzić transakcje na różnych giełdach za pomocą jednego interfejsu. To oznacza, że ​​nie muszą już korzystać z wielu platform, co upraszcza cały proces handlu.

„Gdy przeprowadzasz transakcje na różnych giełdach, stajesz się narażony na ryzyko. Dzięki naszej platformie, możemy tak naprawdę zepchnąć to ryzyko do minimum.” tłumaczy Shaulov.

Firma planuje dalej rozwijać swój nowy system, aby zapewnić wszystkim klientom jeszcze większą ochronę przed ryzykiem związanym z handlem kryptowalutami.

Redakcja poleca dla Ciebie także:

Dodaj komentarz

Zrzut-ekranu-2022-10-24-o-00.24.47-removebg-preview

MENU

OBSERWUJ NAS

KONTAKT & WSPÓŁPRACA

[email protected]

2022 Copyright © InWeb3.pl | Wszystkie Prawa zastrzeżone