Akcje Bitcoin Miner Hut 8 obniżają się po raporcie J Capital Research

przez root

Według ostatniego raportu J Capital Research, akcje Bitcoin Miner Hut 8 spadły o 5% tuż po publikacji badania. Czy możliwe, że niepokojący trend na rynku kryptowalut wpływa na ceny akcji firm z tej branży? Sprawdźmy.

Raport J Capital Research wywołuje obawy o Hut 8

Kompleksowy raport J Capital Research, który przewiduje kolejny gruby krótki szereg inwestycji w Bitcoin Miner Hut 8, zasugerował, że firma serii znajduje się w trudnej sytuacji finansowej. W ocenie ekspertów, to właśnie ten raport mógł wpłynąć na spadek wartości akcji firmy.

„Hut 8 nie tylko jest poważnie zadłużona i niezdolna do zarabiania pieniędzy, ale też jej model biznesowy jest zły, co jest niezrozumiałe dla klasycznej analizy biznesowej” – według J Capital Research.

Kwestionowany model biznesowy

Model biznesowy Hut 8 budzi wiele pytań. Oprócz przewidywanego domniemanego short-sellingu, analiści są zaniepokojeni faktem, że firma nie jest zdolna do generowania zysków , a także jest silnie zadłużona.

„Nawet założymy, że Hut 8 ma połowę kosztów energii swoich konkurentów, to firma nadal potrzebuje ceny 46.000 USD za bitcoina, aby osiągnąć rentowność” – podaje raport J Capital Research.

Oczekiwania rynku

Ze względu na niestabilność rynku kryptowalut, przewidywania na przyszłość są trudne. Wielu inwestorów i eksperci, jak twórcy raportu J Capital Research, wyrażają obawę o perspektywy dla firm związanych z Bitcoinem, takich jak Hut 8.

“Jeśli Bitcoin nie wzrośnie do 100 000 USD, nie wyobrażamy sobie, jak Hut 8 może utrzymać się na powierzchni inwestycyjnej”– stwierdza raport J Capital Research.

Wszystko to wpływa na obecną sytuację na rynku, z niepewnością o to, co przyniesie przyszłość dla Hut 8 i całego rynku kryptowalut.

Redakcja poleca dla Ciebie także:

Dodaj komentarz

Zrzut-ekranu-2022-10-24-o-00.24.47-removebg-preview

MENU

OBSERWUJ NAS

KONTAKT & WSPÓŁPRACA

[email protected]

2022 Copyright © InWeb3.pl | Wszystkie Prawa zastrzeżone