Dotacje charytatywne Sama Bankmana-Frieda poszukiwane przez FTX Report

przez root
You Might Be Interested In

Sam Bankman-Fried: Przykład Hojności i Zaangażowania w Filantropię

Sam Bankman-Fried, dyrektor generalny giełdy instrumentów pochodnych kryptowalut FTX, został pochwalony za swoje działania filantropijne. Według ostatniego raportu, Bankman-Fried przekazał ponad 100 milionów dolarów na cele charytatywne w ciągu ostatniego roku. Raport, który został opublikowany przez FTX, podkreśla zaangażowanie Bankmana-Frieda w filantropię. Stwierdza on, że Bankman-Fried przekazał środki na różne cele, w tym na badania medyczne, edukację i ochronę środowiska.

Darowizny na Rzecz Organizacji Charytatywnych

Raport zauważa również, że Bankman-Fried przekazał darowiznę wielu organizacjom, w tym Amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi, World Wildlife Fund i International Rescue Committee. Przekazał również datki na rzecz wielu organizacji charytatywnych skupiających się na pomocy osobom dotkniętym pandemią COVID-19.

Poparcie dla Kryptowalut i Technologii Blockchain

Raport zauważa również, że Bankman-Fried był wokalnym zwolennikiem kryptowalut i technologii blockchain. Wypowiadał się na korzyść tej technologii i był wokalnym zwolennikiem jej potencjału do zrewolucjonizowania systemu finansowego.

You Might Be Interested In

Redakcja poleca dla Ciebie także:

Dodaj komentarz

Zrzut-ekranu-2022-10-24-o-00.24.47-removebg-preview

MENU

OBSERWUJ NAS

KONTAKT & WSPÓŁPRACA

[email protected]

2022 Copyright © InWeb3.pl | Wszystkie Prawa zastrzeżone