Xapo Bank usprawnia szybkie płatności Bitcoin dzięki sieci Lightning

przez root

Pośrednik finansowy Xapo Bank poinformował w czwartek, że wprowadził płatności Bitcoin przy użyciu sieci Lightning. Firma umożliwiła klientom zapłatę za produkty i usługi za pomocą sieci Lightning, która jest mniej kosztowna i szybsza niż klasyczne transakcje.

Według dyrektora generalnego Xapo Bank, Federico Murrone, wprowadzenie sieci Lightning jest kolejnym krokiem w kierunku „zapewnienia klientom pełnej swobody w zarządzaniu swoimi finansami”.

„Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy właśnie płatności Bitcoin za pośrednictwem sieci Lightning, co pozwoli naszym klientom na jeszcze szybsze i tańsze płatności” – powiedział Murrone.

Sieć Lightning jest najbardziej zaawansowanym protokołem do szybkich i tańszych transakcji Bitcoin. Technologia opiera się na kanale płatniczym, który tworzy parę, która może wysyłać i odbierać płatności w postaci kryptowaluty bez konieczności wykonywania tradycyjnych transakcji w sieci Bitcoin.

Jak wyjaśnił Murrone, technologia sieci Lightning zapewnia szybsze i tańsze płatności Bitcoin, a także zwiększa bezpieczeństwo transakcji. Co więcej, Xapo Bank zapewnia swoim klientom, że wszystkie transakcje, których dokonują, są bezpieczne i chronione przez ich ubezpieczenie.

„Ta technologia jest niezwykle ważna dla klientów, którzy chcą skorzystać z Bitcoin i innych kryptowalut do szybkiego i bezpiecznego dokonywania płatności. Wierzymy, że technologia sieci Lightning jest przyszłością dla branży finansowej i będziemy się starać, aby nasze usługi były jak najlepsze” – dodał.

Xapo Bank jest jedną z pierwszych firm, które wprowadziły sieć Lightning do swoich usług. Obecnie firma wspiera wiele innych usług kryptowalutowych, w tym portfele, karty debetowe i usługi wymiany walut.

Wniosek

Xapo Bank wprowadził niedawno sieć Lightning do swoich usług, dzięki czemu klienci mogą dokonywać szybszych i tańszych transakcji Bitcoin. Technologia ta zapewnia bezpieczeństwo i daje klientom większą swobodę w zarządzaniu swoimi finansami. Firma jest jednym z pierwszych pośredników finansowych, który wprowadził sieć Lightning, co oznacza, że jej klienci mogą korzystać z szybszych i tańszych płatności Bitcoin.

Redakcja poleca dla Ciebie także:

Dodaj komentarz

Zrzut-ekranu-2022-10-24-o-00.24.47-removebg-preview

MENU

OBSERWUJ NAS

KONTAKT & WSPÓŁPRACA

[email protected]

2022 Copyright © InWeb3.pl | Wszystkie Prawa zastrzeżone